Vizážistika


Minikurz líčení

Minikurz líčení

Cílem minikurzu líčení je, naučit se zvolit vhodné barvy a zvládnout samotné taje, triky a trendy líčení. Kladete si otázku jak správně použít základní štětce k líčení? Který odstín make-upu a které barvy jsou pro Vás vhodné? Naše vizážistka se s Vámi ráda setká a na minikurzu líčení Vám zajisté tyto otázky zodpoví, ukáže a prakticky naučí celé kouzlo líčení. Minikurz líčení je v našem Studiu individuální záležitostí...

Více >>>


Fotomakeup

Fotomakeup

Fotomakeup je při fotografování nezbytnou součástí k dosažení dokonalého výsledku Vašeho focení. Základem je bezchybná pleť za použití korektorů a podkladových bází, konturování obličejových částí a konečná dekorativní úprava dle účelu focení.

Trvá přibližně 60-80 minut.

Více >>>


Denní líčení

Denní líčení

Denní líčení je lehké a vhodné k Vašemu běžnému pracovnímu dni, promoci nebo rodinné oslavě. Denní líčení je poměrně rychlou záležitostí, délka této procedury trvá přibližně třicet minut.

Více >>>


Večerní líčení

Večerní líčení

Večerní líčení je výraznější záležitostí, hodí se k účasti na plesu či různého typu večírků, i jiných společenských událostí. Večerní líčení je celkově výraznější z důvodu umělého osvětlení, ve kterém se lehké denní líčení ztrácí. Délka procedury večerního líčení, trvá přibližně šedesát minut.

Více >>>


Svatební líčení

Svatební líčení

Svatební líčení je jednou z hlavních součástí svatebních příprav. Důležitý je pocit výjimečnosti ve Váš svatební den. Svatební fotografie vyžadují výraznější make-up a současně musí svatební líčení splňovat Vaše požadavky na lehkost a odolnost vůči konkrétnímu počasí. U svatebního líčení doporučujeme zkoušku líčení, kde Vám navrhneme více typů líčení a vybereme společně to nejvhodnější právě pro Vás. Zkouška líčení trvá přibližně 90 min a v den svatby svatební líčení trvá 60 min.

Více >>>


Účesy

Účesy

Účes romantický, extravagantní, uhlazený, boho styl, který si vybrat? Svatební účesy, účesy na večírky různých typů, plesy, promoce Vám vytvoří naše vizážistka Michaela podle Vašich přání a představ. Váháte, který účes zvolit? Můžete využít poradenství a zkoušku účesu naší vizážistky.

Více >>>


Naše vizážistka

Michaela

Jmenuji se Michaela a ráda bych se Vám představila.

Jsem absolventkou vizážistického kurzu se čtyřletou praxí a kreativní duší, nabízím Vám své zkušenosti v oboru vizážistiky. Mám zkušenosti ve znamení praktického líčení a vizážistických účesů na svatební události, narozeninové oslavy, večírky, glamour líčení, maškarní plesy i firemní líčení redaktorek ze známých magazínů jako například Marianne, Chvilka pro tebe, vizáž do hudebních videoklipů a pořádání mini makeup kurzu třeba také při rozlučkách se svobodou.

Při své práci vizážistky zažívám proměny žen nejen vnější, ale i vnitřní krásy.

Žena díky proměně vizáže zdůrazní svou krásu a stane se v mžiku sebevědomější. A to je na mé práci nejvíce naplňující a inspirující. Proměna žen od okamžiku příchodu a očekávání, do okamžiku, kdy zazáří v plné své kráse při příchodu k oltáři, na večírek či jinou společenskou událost, nebo jako hvězda galavečera, mne činí šťastnou. U celkové vizáže je mým cílem ucelení módních trendů a individuální vizážistické korekce, avšak důležitou roli pro mě představuje případné speciální přání zákaznice. V minikurzu Vám také poradím, jak se vhodně líčit či jaký pro vás zvolit typ účesu. Používám pouze hypoalergenní profesionální dekorativní kosmetické přípravky světových značek MAC, Inglot, Tarte, pletˇovou kosmetiku značky Mary Kay.

Nově se na Vás budu těšit ve Studiu Andrasa v Jenštejně.

Vaše Michaela

Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb