Účesy


Účesy

  • Večerní účes
  • Svatební účes

Účes romantický, extravagantní, uhlazený, boho styl, který si vybrat? Svatební účesy, účesy na večírky různých typů, plesy, promoce Vám vytvoří naše vizážistka Michaela podle Vašich přání a představ. Váháte, který účes zvolit? Můžete využít poradenství a zkoušku účesu naší vizážistky.

Délka procedury:

  • Společenský účes jednoduchý (večerní, svatební) 35 min
  • Společenský a svatební účes 90 min
  • Složitý (večerní, svatební), zkouška účesu 90 min

Všechny účesy jsou pro výdrž fixovány kadeřnickými přípravky.

Doporučujeme:

Krásné účesy patří ke kráse ženě a všem výjimečným událostem.

Objednejte se zde

Naše vizážistka

Michaela

Jmenuji se Michaela a ráda bych se Vám představila.

Jsem absolventkou vizážistického kurzu se čtyřletou praxí a kreativní duší, nabízím Vám své zkušenosti v oboru vizážistiky. Mám zkušenosti ve znamení praktického líčení a vizážistických účesů na svatební události, narozeninové oslavy, večírky, glamour líčení, maškarní plesy i firemní líčení redaktorek ze známých magazínů jako například Marianne, Chvilka pro tebe, vizáž do hudebních videoklipů a pořádání mini makeup kurzu třeba také při rozlučkách se svobodou.

Při své práci vizážistky zažívám proměny žen nejen vnější, ale i vnitřní krásy.

Žena díky proměně vizáže zdůrazní svou krásu a stane se v mžiku sebevědomější. A to je na mé práci nejvíce naplňující a inspirující. Proměna žen od okamžiku příchodu a očekávání, do okamžiku, kdy zazáří v plné své kráse při příchodu k oltáři, na večírek či jinou společenskou událost, nebo jako hvězda galavečera, mne činí šťastnou. U celkové vizáže je mým cílem ucelení módních trendů a individuální vizážistické korekce, avšak důležitou roli pro mě představuje případné speciální přání zákaznice. V minikurzu Vám také poradím, jak se vhodně líčit či jaký pro vás zvolit typ účesu. Používám pouze hypoalergenní profesionální dekorativní kosmetické přípravky světových značek MAC, Inglot, Tarte, pletˇovou kosmetiku značky Mary Kay.

Nově se na Vás budu těšit ve Studiu Andrasa v Jenštejně.

Vaše Michaela

Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb