Večerní líčení


Večerní líčení

Večerní líčení je výraznější záležitostí, hodí se k účasti na plesu či různého typu večírků, i jiných společenských událostí. Večerní líčení je celkově výraznější z důvodu umělého osvětlení, ve kterém se lehké denní líčení ztrácí. Délka procedury večerního líčení, trvá přibližně šedesát minut.

Postup večerního líčení:

  • Líčení se ladí do barvy Vašeho večerního outfitu
  • Vyčištění pleti tonikem
  • Nanesení hydratačního krému
  • Nanesení podkladové báze
  • Nanesení výraznějšího make-upu
  • V případě zájmu nalepení umělých řas
  • Zvýraznění rtů (konturovací podklad a hydratační báze)
  • K finálním úpravám nanesení rozjasňovače a tvářenky
  • Nanesení pudru a fixačního spreje

Délka procedury: 60 minut

Večerní líčení je výrazné a umožňuje zvolit kouřové oči, umělé řasy nebo výrazné rty. Vše by mělo barevně ladit, s celkovým stylingem na danou událost.

Doporučujeme:

Chystáte se na večírek či ples ve večerní róbě? Pak je výrazné líčení tou pravou volbou.

Objednejte se zde

Naše vizážistka

Michaela

Jmenuji se Michaela a ráda bych se Vám představila.

Jsem absolventkou vizážistického kurzu se čtyřletou praxí a kreativní duší, nabízím Vám své zkušenosti v oboru vizážistiky. Mám zkušenosti ve znamení praktického líčení a vizážistických účesů na svatební události, narozeninové oslavy, večírky, glamour líčení, maškarní plesy i firemní líčení redaktorek ze známých magazínů jako například Marianne, Chvilka pro tebe, vizáž do hudebních videoklipů a pořádání mini makeup kurzu třeba také při rozlučkách se svobodou.

Při své práci vizážistky zažívám proměny žen nejen vnější, ale i vnitřní krásy.

Žena díky proměně vizáže zdůrazní svou krásu a stane se v mžiku sebevědomější. A to je na mé práci nejvíce naplňující a inspirující. Proměna žen od okamžiku příchodu a očekávání, do okamžiku, kdy zazáří v plné své kráse při příchodu k oltáři, na večírek či jinou společenskou událost, nebo jako hvězda galavečera, mne činí šťastnou. U celkové vizáže je mým cílem ucelení módních trendů a individuální vizážistické korekce, avšak důležitou roli pro mě představuje případné speciální přání zákaznice. V minikurzu Vám také poradím, jak se vhodně líčit či jaký pro vás zvolit typ účesu. Používám pouze hypoalergenní profesionální dekorativní kosmetické přípravky světových značek MAC, Inglot, Tarte, pletˇovou kosmetiku značky Mary Kay.

Nově se na Vás budu těšit ve Studiu Andrasa v Jenštejně.

Vaše Michaela

Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb