Minikurz líčení


Minikurz líčení

Cílem minikurzu líčení je, naučit se zvolit vhodné barvy a zvládnout samotné taje, triky a trendy líčení. Kladete si otázku jak správně použít základní štětce k líčení? Který odstín make-upu a které barvy jsou pro Vás vhodné? Naše vizážistka se s Vámi ráda setká a na minikurzu líčení Vám zajisté tyto otázky zodpoví, ukáže a prakticky naučí celé kouzlo líčení. Minikurz líčení je v našem Studiu individuální záležitostí. Minikurz líčení je také vhodným dárkem. Po absolvování minikurzu líčení se pro Vás stane zábavou a zvládnete základní techniky.

Minikurz líčení trvá devadesát minut.

Doporučujeme:

Minikurz správného líčení odhalí Vaši krásu a zdokonalí techniku make-upu.

Objednejte se zde

Naše vizážistka

Michaela

Jmenuji se Michaela a ráda bych se Vám představila.

Jsem absolventkou vizážistického kurzu se čtyřletou praxí a kreativní duší, nabízím Vám své zkušenosti v oboru vizážistiky. Mám zkušenosti ve znamení praktického líčení a vizážistických účesů na svatební události, narozeninové oslavy, večírky, glamour líčení, maškarní plesy i firemní líčení redaktorek ze známých magazínů jako například Marianne, Chvilka pro tebe, vizáž do hudebních videoklipů a pořádání mini makeup kurzu třeba také při rozlučkách se svobodou.

Při své práci vizážistky zažívám proměny žen nejen vnější, ale i vnitřní krásy.

Žena díky proměně vizáže zdůrazní svou krásu a stane se v mžiku sebevědomější. A to je na mé práci nejvíce naplňující a inspirující. Proměna žen od okamžiku příchodu a očekávání, do okamžiku, kdy zazáří v plné své kráse při příchodu k oltáři, na večírek či jinou společenskou událost, nebo jako hvězda galavečera, mne činí šťastnou. U celkové vizáže je mým cílem ucelení módních trendů a individuální vizážistické korekce, avšak důležitou roli pro mě představuje případné speciální přání zákaznice. V minikurzu Vám také poradím, jak se vhodně líčit či jaký pro vás zvolit typ účesu. Používám pouze hypoalergenní profesionální dekorativní kosmetické přípravky světových značek MAC, Inglot, Tarte, pletˇovou kosmetiku značky Mary Kay.

Nově se na Vás budu těšit ve Studiu Andrasa v Jenštejně.

Vaše Michaela

Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb