Denní líčení


Denní líčení

Denní líčení je lehké a vhodné k Vašemu běžnému pracovnímu dni, promoci nebo rodinné oslavě. Denní líčení je poměrně rychlou záležitostí, délka této procedury trvá přibližně třicet minut.

Postup denního líčení:

  • Vyčištění pleti tonikem
  • Nanesení hydratačního krému
  • Jemné nalíčení očí, řas, obočí a rtěnky
  • Fixace make-upu pudrem

Délka procedury 35 minut

Každá žena má v sobě ukrytou přirozenou krásu a denní jemné líčení sluší každé ženě.

Doporučujeme:

Denní líčení doporučujeme pro Vaši každodenní krásu.

Objednejte se zde

Naše vizážistka

Michaela

Jmenuji se Michaela a ráda bych se Vám představila.

Jsem absolventkou vizážistického kurzu se čtyřletou praxí a kreativní duší, nabízím Vám své zkušenosti v oboru vizážistiky. Mám zkušenosti ve znamení praktického líčení a vizážistických účesů na svatební události, narozeninové oslavy, večírky, glamour líčení, maškarní plesy i firemní líčení redaktorek ze známých magazínů jako například Marianne, Chvilka pro tebe, vizáž do hudebních videoklipů a pořádání mini makeup kurzu třeba také při rozlučkách se svobodou.

Při své práci vizážistky zažívám proměny žen nejen vnější, ale i vnitřní krásy.

Žena díky proměně vizáže zdůrazní svou krásu a stane se v mžiku sebevědomější. A to je na mé práci nejvíce naplňující a inspirující. Proměna žen od okamžiku příchodu a očekávání, do okamžiku, kdy zazáří v plné své kráse při příchodu k oltáři, na večírek či jinou společenskou událost, nebo jako hvězda galavečera, mne činí šťastnou. U celkové vizáže je mým cílem ucelení módních trendů a individuální vizážistické korekce, avšak důležitou roli pro mě představuje případné speciální přání zákaznice. V minikurzu Vám také poradím, jak se vhodně líčit či jaký pro vás zvolit typ účesu. Používám pouze hypoalergenní profesionální dekorativní kosmetické přípravky světových značek MAC, Inglot, Tarte, pletˇovou kosmetiku značky Mary Kay.

Nově se na Vás budu těšit ve Studiu Andrasa v Jenštejně.

Vaše Michaela

Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb