O nás


Andrea Balažová

Vítejte na webových stránkách Studia Andrasa, věnovaných nabídce služeb v oblasti zdraví, relaxace a krásy.

Jmenuji se Andrea Balážová, a v roce 2012 jsem první provozovnu Studia Adrasa otevřela klientům v Jenštejně v našem rodinném domě, především díky podpoře a pomoci rodiny. Začal se mi plnit sen o práci, která mne naplňuje a je mým koníčkem. Velkou část svého života jsem se potýkala s různými nezdary a komplikacemi v zaměstnání, díky svému zrakovému handicapu.

Mé rozhodnutí, založit chráněnou pracovní dílnu a dát tak možnost pracovat lidem se zdravotním postižením, byla představa, kterou jsem v roce 2013 uvedla v realitu, v podobě provozovny v Praze. Studio Andrasa je můj splněný sen, dala jsem mu velký kus svého srdce, a věřím, že naše společná píle a láska k masážím potěší Vás všechny!

Jsme tým slabozrakých a nevidomých masérů, a touto cestou bychom Vám rádi nabídli naše vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti zdravotních masáží a relaxace. Jsme připraveni Vám pomoci, od bolesti zad, svalové ztuhlosti, problémů jednostranně zatěžovaného pohybového aparátu, stresu, nespavosti i dalších vlivů nezdravého způsobu života. Dále Vám nabízíme možnost komplexního poradenství v oblasti zdravého životního stylu a zelených potravin. Několikaleté zkušenosti v této oblasti, ve které spolupracujeme s renomovanou společností GREEN WAYS , jsou zárukou Vaší plné spokojenosti.

Nabízíme Vám relaxaci v novém, moderním, čistém, útulném a komfortním prostředí, kde se setkáte s odborným, avšak individuálním přístupem. V našem studiu, jsou všechny typy masáží, prováděny pouze kvalitními oleji ryze české značky, biokosmetiky Saloos.

Studio Andrasa

Studio Andrasa zaměstnává 100% zdravotně postižených osob, můžeme Vám tedy nabídnout efektivní způsob plnění povinného podílu zaměstnávání zdravotně postižených osob, formou nákupu našich služeb. Zaměstnavatelé, firmy, instituce a státní podniky mohou naším prostřednictvím splnit svou povinnost náhradního plnění.

Cílem Studia Andrasa je pomoci spoluobčanům se zrakovým handicapem nalézt uplatnění na trhu práce a realizovat se ve svém profesním životě. Chceme odhalit nesporné schopnosti a kvality zrakově postižených v oblasti masáží.

Možnosti plateb

  • Hotově
  • Převodem na účet
  • Fond FKSP zaměstnavatele
  • Benefitní poukázky
  • Kreditní karty


Náš tým

Andrea
Studio Andrasa je můj splněný sen, dala jsem mu velký kus svého srdce, a věřím, že naše společná píle a láska k masážím, potěší Vas všechny!
Daniel
Poctivý, profesionální a zároveň individuální přístup je pro mne samozřejmostí.
Lucie
Milovnice pool dance a nejlepší masérka relaxačních masáží.
Jakub
Moje dlouholeté zkušenosti mi dovolují odvádět jen tu nejlepší práci.
Renata
Ráda se starám o zvířata a postarám se i o Vaše tělo. Přijďte na lymfodrenáž nebo klasickou masáž.
Martina
...oni jsou prostě nejlepší...