O nás


Andrea Balažová

Vítejte na webových stránkách Studia Andrasa, věnovaných nabídce služeb v oblasti zdraví, relaxace a krásy.

Jmenuji se Mgr. Andrea Domalíp, DiS. a mým životním cílem se staly masáže na profesionální úrovni. Vystudovala jsem VŠTVS Palestra, diplomovaného specialistu v oboru Wellness - Balneo,
bakalářské studium v oboru Kondiční specialista, a magisterské studium v oboru Wellness specialista. V roce 2012 jsem první provozovnu Studia Andrasa otevřela klientům v Jenštejně v našem rodinném domě, především díky podpoře a pomoci rodiny. Začal se mi plnit sen o práci, která mne naplňuje a je mým koníčkem. Velkou část svého života jsem se potýkala s různými nezdary a komplikacemi v zaměstnání, díky svému zrakovému handicapu.

Mé rozhodnutí, založit chráněnou pracovní dílnu a dát tak možnost pracovat lidem se zdravotním postižením, byla představa, kterou jsem v roce 2013 uvedla v realitu. Studio Andrasa je můj splněný sen, dala jsem mu velký kus svého srdce, a věřím, že naše společná píle a láska k masážím potěší Vás všechny!

Jsme tým slabozrakých a nevidomých masérů, a touto cestou bychom Vám rádi nabídli naše vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti zdravotních masáží a relaxace. Jsme připraveni Vám pomoci od bolesti zad, svalové ztuhlosti, problémů jednostranně zatěžovaného pohybového aparátu, stresu, nespavosti i dalších vlivů nezdravého způsobu života. Dále vám nabízíme možnost zakoupení zelených potravin od společnosti GREEN WAYS , se kterou spolupracujeme . Jejich produkty jsou zárukou Vaší plné spokojenosti a kvality.

Nabízíme Vám relaxaci v novém, moderním, čistém, útulném a komfortním prostředí, kde se setkáte s odborným, avšak individuálním přístupem. V našem studiu, jsou všechny typy masáží, prováděny pouze kvalitními oleji ryze české značky, biokosmetiky Saloos.

Studio Andrasa zaměstnává 100% zdravotně postižených osob, můžeme Vám tedy nabídnout efektivní způsob plnění povinného podílu zaměstnávání zdravotně postižených osob, formou nákupu našich služeb. Zaměstnavatelé, firmy, instituce a státní podniky mohou naším prostřednictvím splnit svou povinnost náhradního plnění.

Cílem Studia Andrasa je pomoci spoluobčanům se zrakovým handicapem nalézt uplatnění na trhu práce a realizovat se ve svém profesním životě. Chceme odhalit nesporné schopnosti a kvality zrakově postižených v oblasti masáží.


Možnosti plateb

  • Hotově
  • Převodem na účet
  • Fond FKSP zaměstnavatele
  • Benefitní poukázky
  • Kreditní karty


Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb

Reference

Naše reference

Partneři

Naše partneři

Naš tým


Gabriela

Gabriela

Kosmetička
Délka praxe: 19 let


Andrea

Andrea

Majitelka studia, masérka
Délka praxe: 12 let


Michaela

Michaela

Vizážistika
Délka praxe: 8 let