Svatební líčení


Svatební líčení

Svatební líčení je jednou z hlavních součástí svatebních příprav. Důležitý je pocit výjimečnosti ve Váš svatební den. Svatební fotografie vyžadují výraznější make-up a současně musí svatební líčení splňovat Vaše požadavky na lehkost a odolnost vůči konkrétnímu počasí. U svatebního líčení doporučujeme zkoušku líčení, kde Vám navrhneme více typů líčení a vybereme společně to nejvhodnější právě pro Vás.

Zkouška líčení trvá přibližně 90 min a v den svatby svatební líčení trvá 60 min.

Postup svatebního líčení:

  • Vyčištění pleti tonikem
  • Nanesení hydratačního krému
  • Nanesení podkladové báze
  • Nanesení výraznějšího voděodolného make-upu
  • V případě zájmu nalepení umělých řas
  • Zvýraznění rtů (konturovací podklad a hydratační báze)
  • K finálním úpravám nanesení rozjasňovače a tvářenky
  • Nanesení pudru a fixačního spreje

Svatební líčení je kombinací fotomakeupu a večerního líčení a je sladěno s výběrem šatů a šperků.

Doporučujeme:

Svatební den je Váš den a profesionální svatební líčení přímo od naší vizážistky Michaely probudí Vaší krásu.

Objednejte se zde

Naše vizážistka

Michaela

Jmenuji se Michaela a ráda bych se Vám představila.

Jsem absolventkou vizážistického kurzu se čtyřletou praxí a kreativní duší, nabízím Vám své zkušenosti v oboru vizážistiky. Mám zkušenosti ve znamení praktického líčení a vizážistických účesů na svatební události, narozeninové oslavy, večírky, glamour líčení, maškarní plesy i firemní líčení redaktorek ze známých magazínů jako například Marianne, Chvilka pro tebe, vizáž do hudebních videoklipů a pořádání mini makeup kurzu třeba také při rozlučkách se svobodou.

Při své práci vizážistky zažívám proměny žen nejen vnější, ale i vnitřní krásy.

Žena díky proměně vizáže zdůrazní svou krásu a stane se v mžiku sebevědomější. A to je na mé práci nejvíce naplňující a inspirující. Proměna žen od okamžiku příchodu a očekávání, do okamžiku, kdy zazáří v plné své kráse při příchodu k oltáři, na večírek či jinou společenskou událost, nebo jako hvězda galavečera, mne činí šťastnou. U celkové vizáže je mým cílem ucelení módních trendů a individuální vizážistické korekce, avšak důležitou roli pro mě představuje případné speciální přání zákaznice. V minikurzu Vám také poradím, jak se vhodně líčit či jaký pro vás zvolit typ účesu. Používám pouze hypoalergenní profesionální dekorativní kosmetické přípravky světových značek MAC, Inglot, Tarte, pletˇovou kosmetiku značky Mary Kay.

Nově se na Vás budu těšit ve Studiu Andrasa v Jenštejně.

Vaše Michaela

Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb