Zelené potraviny


Zdravá hodinka

Zdravá hodinka

Zelené potraviny jsou cestou ke kvalitnímu životu

Jako mladá žena s autoimunitním onemocněním celiakií, hypofunkcí štítné žlázy a ekzémy, s hrstí léků denně jsem před lety neočekávala zrovna příznivou budoucnost.

Měla jsem ale to štěstí, že jsem byla jednoho dne inspirována k tomu, pomoci svému tělu, aby se léčilo samo.

Dnes po sedmi letech cesty se zelenými potravinami bez jakýchkoliv léků jsem přesvědčená o tom, že naše tělo je dokonalý nástroj a když mu vytvoříme výborné podmínky, vrací nám to pevným zdravím.

Více >>>


Mladý ječmen

Mladý ječmen

Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.
Představte si rostlinku mladého ječmene, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste směrem vzhůru ke slunci. V tomto období přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti.

Na účinky ječmenné šťávy bylo vypracováno několik desítek vědeckých prací a studií. Mladý ječmen je zpracován natolik šetrně, že obsahuje celé spektrum živých enzymů.

Enzymatická aktivita byla změřena u 20 známých enzymů, jako např. superoxid dismutáza, kataláza, cytochrom oxidáza a dalších.

Více >>>


Sladkovodní řasa (Chlorella)

Sladkovodní řasa (Chlorella)

Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla. Chlorella nám předává kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Pěstuje se v teplém klimatickém pásmu a tam načerpanou energií prohřívá lidský organismus. Náš výrobce je nejrenomovanější zpracovatelskou společností na světě. Užitečné vlastnosti chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roce 1890.

Více >>>