Sladkovodní řasa (Chlorella)


Sladkovodní řasa (Chlorella)

Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla. Chlorella nám předává kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Pěstuje se v teplém klimatickém pásmu a tam načerpanou energií prohřívá lidský organismus. Náš výrobce je nejrenomovanější zpracovatelskou společností na světě. Užitečné vlastnosti chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roce 1890.

Alergizující složka

Feoforbidy (derivát chlorofylu) 12 mg/100 g. Norma je 60 mg/100 g. Chlorella jich obsahuje nejmenší množství. Jsme zatím jedinou společností, která jejich množství uvádí!

Sporopollein

Tato látka je obsažena ve střední části buněčné stěny Chlorelly pyrenoidosy. Chlorellová vláknina působí díky sporopolleinu zcela výjimečně. Buněčné stěny na sebe nevratně váží toxické látky, které potom z organizmu odcházejí přirozenou cestou (stolicí). Dr. Liebke se věnoval výzkumu očistných schopností chlorelly u lidí trpících otravou zubními (amalgámovými) výplněmi. Konstatoval pozitivní výsledky. Sporopollein je unikátní látka činící z chlorelly ojedinělý detoxikační prostředek vhodný pro moderního člověka.

Chlorofyl

V roce 1940 psal chirurgický časopis „Journal of Surgery" o 1200 nemocných, kterým chlorofyl urychlil hojení ran. Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo, má (kromě ústředního prvku) stejnou strukturu jako chlorofyl. Rostliny díky chlorofylu žijí a dýchají, lidem zlepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran a brání zánětům. Také zlepšuje okysličení organismu, čímž brání vzniku infekčního prostředí. Léčitelé tvrdí, že zelené barvivo uchovává sluneční energii, která nám předává moudrost a lásku. Věda to podporuje. Chlorella obsahuje aminokyselinu tryptofan, ze které se tvoří serotonin, hormon radosti a štěstí. S poklesem hodnoty serotoninu přijde deprese a únava. Večer tělo přeměňuje serotonin na melatonin a my lépe usínáme. Je to pozoruhodná shoda vědy a intuice.

Chlorella Green Ways je sladkovodní řasa bohatá na živiny,antioxidanty a kvalitní vlákninu

Chlorella:

  • Podílí se na čištění vylučovacích systémů jako jsou střeva, játra nebo krev
  • Optimalizuje výši krevního tlaku
  • Eliminuje tvorbu plísní v těle
  • Podporuje růst tkání a jejich hojící procesy

Pozitivem zelených potravin je podpora organismu při odvádění toxinů z těla, stimulují imunitní systém a napomáhají lepšímu trávení.


Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb