O nás


Andrea Balažová

Vítejte na webových stránkách Studia Andrasa, věnovaných nabídce služeb v oblasti zdraví, relaxace a krásy.

Jmenuji se Andrea Domalíp a v roce 2012 jsem první provozovnu Studia Andrasa otevřela klientům v Jenštejně v našem rodinném domě, především díky podpoře a pomoci rodiny. Začal se mi plnit sen o práci, která mne naplňuje a je mým koníčkem. Velkou část svého života jsem se potýkala s různými nezdary a komplikacemi v zaměstnání, díky svému zrakovému handicapu.

Mé rozhodnutí, založit chráněnou pracovní dílnu a dát tak možnost pracovat lidem se zdravotním postižením, byla představa, kterou jsem v roce 2013 uvedla v realitu. Studio Andrasa je můj splněný sen, dala jsem mu velký kus svého srdce, a věřím, že naše společná píle a láska k masážím potěší Vás všechny!

Jsme tým slabozrakých a nevidomých masérů, a touto cestou bychom Vám rádi nabídli naše vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti zdravotních masáží a relaxace. Jsme připraveni Vám pomoci, od bolesti zad, svalové ztuhlosti, problémů jednostranně zatěžovaného pohybového aparátu, stresu, nespavosti i dalších vlivů nezdravého způsobu života. Dále Vám nabízíme možnost komplexního poradenství v oblasti zdravého životního stylu a zelených potravin. Několikaleté zkušenosti v této oblasti, ve které spolupracujeme s renomovanou společností GREEN WAYS , jsou zárukou Vaší plné spokojenosti.

Nabízíme Vám relaxaci v novém, moderním, čistém, útulném a komfortním prostředí, kde se setkáte s odborným, avšak individuálním přístupem. V našem studiu, jsou všechny typy masáží, prováděny pouze kvalitními oleji ryze české značky, biokosmetiky Saloos.

Studio Andrasa zaměstnává 100% zdravotně postižených osob, můžeme Vám tedy nabídnout efektivní způsob plnění povinného podílu zaměstnávání zdravotně postižených osob, formou nákupu našich služeb. Zaměstnavatelé, firmy, instituce a státní podniky mohou naším prostřednictvím splnit svou povinnost náhradního plnění.

Cílem Studia Andrasa je pomoci spoluobčanům se zrakovým handicapem nalézt uplatnění na trhu práce a realizovat se ve svém profesním životě. Chceme odhalit nesporné schopnosti a kvality zrakově postižených v oblasti masáží.


Možnosti plateb

  • Hotově
  • Převodem na účet
  • Fond FKSP zaměstnavatele
  • Benefitní poukázky
  • Kreditní karty


Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb

Reference

Naše reference

Partneři

Naše partneři

Naš tým


Gabriela

Gabriela

Kosmetička
Délka praxe: 15 let


Andrea

Andrea

Majitelka studia, masérka
Délka praxe: 8 let


Renata

Renáta

Masérka
Délka praxe: 11 let


Michaela

Michaela

Vizážistika
Délka praxe: 4 roky