Kosmetika


Kosmetické ošetření

Kosmetika je velice příjemná procedura s viditelným výsledkem během jednoho ošetření, je hluboce relaxační, prozáří a rozjasní Vaši pleť, je vitalizující a zpomaluje projevy stárnutí.

Výzkumy dokazují, že krása Vaší pleti není dána pouze genetickou dispozicí, záleží pouze na Vás, jak o svoji pleť pečujete.

Šikovné ruce naší kosmetičky ve spojení s efektivním přístrojovým ošetřením typu ultrazvuková špachtle pro hloubkové pročištění pleti, ultrazvuk pro regeneraci a rozjasnění pleti, radiofrekvence pro stimulaci kolagenových vláken a zmírnění projevů stárnutí a elektroporace pro zapracování aktivních látek napomáhajících k revitalizaci pleti, Vám zajistí svěžest, krásu a vitalitu. Přístojovou aplikací produktů s přírodními extrakty od české kosmetické značky Iven Cosmetics a zajistíme Vaší pleti kvalitní ošetření, omlazení a hydrataci u žen i mužů.

Více >>>


Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Kosmetika. Lifting obličeje

Kosmetické ošetření Ultrazvukovou špachtlí je moderní způsob, jak dosáhnout okamžitého efektu vitality vaší pleti. Volbou této procedury dáte své pleti volný průchod ke své přirozené kráse.

Ultrazvuková špachtle zajistí vaší pleti svěžest, rozjasnění a mladistvý vzhled.

Více >>>


Ošetření stimulačním ultrazvukem

Kosmetika. Lifting obličeje

Kosmetické ošetření Stimulačním ultrazvukem opakovaným tahem, tlakem a tepelným působením ultrazvukových vln připravuje pleť pro následné ošetření, působí jako jemná masáž, stimuluje látkovou výměnu a buněčné procesy, kterého dosáhneme použitím tří různých ultrazvukových hlavic zajišťujících plošnou stimulaci, intenzivní stimulaci a aktivní stimulaci přímo v dráze vrásky.

Více >>>


Kosmetické ošetření zad UZ špachtlí

Kosmetické ošetření zad ultrazvukovou špachtlí je spolehlivé, účinné a bezbolestné řešení obtíží s projevy aknózní pokožky. Ošetřením ultrazvukovou špachtlí dosáhneme hloubkového pročištění pokožky, včetně peelingu a hydratace. Následnou aplikací vhodného přípravku z produktové kosmetické řady našich partnerů docílíme zklidnění pokožky zad.

Více >>>


Ošetření kosmetickou radiofrekvencí

Kosmetika. Lifting obličeje

Kosmetická radiofrekvence podporuje tvorbu kolagenových vláken, zpevňuje pleť, vypíná kontury, redukuje dvojitou bradu a zjemňuje mimické vrásky. Kosmetické ošetření radiofrekvencí je vhodné pro pleť bez akné a kuperózy, důvodem je teplota radiofrekvenční hlavice. Ošetření je bezpečné a neinvazivní.

Více >>>


Ošetření elektroporací

Kosmetika. Lifting obličeje

Kosmetická elektroporační hlavice s modrým světlem pro intenzivní zapracování aktivních látek do hlubokých vrstev pleti je jedním z nejúčinnějších vyživujících ošetření. Pro aktivaci přirozené krásy vaší pleti hloubkově aplikujeme látky podporující svěžest a krásu, především Collagen, kyselinu Hyaluronovou, popřípadě hydratační sérum dle potřeb vaší pleti.

Více >>>


Lifting obličeje

Kosmetika. Lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je velmi účinná regenerační neinvazivní technika masáže obličeje, která aktivuje tvorbu kolagenu, zvyšuje tonus kůže, působí na vrásky vzniklé únavou a tím dochází k jejich vyhlazení a regeneraci pleti. Závěrečná pleťová maska prohloubí účinky masáže.

Délka 50 minut, včetně závěrečné pleťové masky

Více >>>


Kontraindikace

  • Při jakémkoliv závažném onemocnění je nutné konzultovat vhodnost využití procedury s Vaším ošetřujícím lékařem
  • Infekční onemocnění
  • Opary, bradavice
  • Kožní onemocnění
  • Hnisavá nebo plísňová onemocnění
  • Popáleniny a krvácivá zranění
  • Přecitlivělou nebo alergickou pleť

Vhodnost vybrané procedury doporučujeme konzultovat s naši kosmetičkou!


Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb