Kosmetika


Kosmetické ošetření IVEN Cosmetics

Kosmetika je velice příjemná procedura s viditelným výsledkem během jednoho ošetření, je hluboce relaxační, prozáří a rozjasní Vaši pleť, je vitalizující a zpomaluje projevy stárnutí.

Výzkumy dokazují, že krása Vaší pleti není dána pouze genetickou dispozicí, záleží pouze na Vás, jak o svoji pleť pečujete.

Šikovné ruce naší kosmetičky ve spojení s českou značkou přírodní kosmetiky Iven Cosmetics zajistí kvalitní ošetření, omlazení a hydrataci pleti žen i mužů.

V rámci kosmetického ošetření je možné domluvit i barvení obočí a řas, líčení nebo depilaci.

Více >>>


Galvanická žehlička

Galvanická žehličkaKosmetické ošetření pomocí Galvanické žehličky Galvanic Spa System II je velmi účinné v boji proti stárnutí pleti, přístroj je patentován v USA a jeho účinky jsou viditelné již po prvních několika terapiích. Účinky galvanické žehličky jsou podpořeny použitím speciálního gelu obohaceného o potřebné látky, které zajišťují pleti intenzivní regeneraci a hydrataci. Zlepšují texturu pleti a zabraňují tvorbě vrásek. Samonastavitelný nízko galvanický proud žehličky zlepšuje prokrvení a umožňuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků hluboko do pokožky.

Kosmetické ošetření galvanickou žehličkou vám napomůže udržet vaši pleť stále svěží a mladistvou.

Více >>>


Biostimulační laser "Orionis Therapy"

Biostimulační laserSpeciální laserové ošetření je vhodné pro všechny typy pleti i věkové kategorie a nemá žádné vedlejší účinky. Jedná se o šetrnou neinvazivní terapii.

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. V kosmetice je laser využíván především pro svou schopnost podpořit energetický metabolismus buněk.

Kosmetické ošetření pomocí laseru Orionis Therapy napomáhá pleti ke zpevnění, omlazení a korekci vrásek, urychluje hojení akné, oparů, ekzémů, jizev a stryjí.

Více >>>


Kontraindikace

  • Při jakémkoliv závažném onemocnění je nutné konzultovat vhodnost využití procedury s Vaším ošetřujícím lékařem
  • Infekční onemocnění
  • Opary, bradavice
  • Kožní onemocnění
  • Hnisavá nebo plísňová onemocnění
  • Popáleniny a krvácivá zranění
  • Přecitlivělou nebo alergickou pleť

Vhodnost vybrané procedury doporučujeme konzultovat s naši kosmetičkou!


Možnosti plateb

Studio Andrasa. Možnosti plateb