Zdravá hodinka

Zelené potraviny jsou cestou ke kvalitnímu životu

Jako mladá žena s autoimunitním onemocněním celiakií, hypofunkcí štítné žlázy a ekzémy, s hrstí léků denně jsem před lety neočekávala zrovna příznivou budoucnost.

Měla jsem ale to štěstí, že jsem byla jednoho dne inspirována k tomu, pomoci svému tělu, aby se léčilo samo.

Dnes po sedmi letech cesty se zelenými potravinami bez jakýchkoliv léků jsem přesvědčená o tom, že naše tělo je dokonalý nástroj a když mu vytvoříme výborné podmínky, vrací nám to pevným zdravím.

Ráda se s vámi setkám a předám nejenom zkušenosti své, ale také stovek lidí, které jsem za ty léta měla tu čest poznat a podporovat.

Svou Zdravou hodinku si můžete domluvit v naší recepci nebo na telefonním čísle 777 11 11 55.

Těším se na Vás!
Adriana Holanová

 

Zelené potraviny jsou komplexní výživou pro naše tělo

Jako sportovec s lupénkou jsem si vyzkoušel spousty vitamínových doplňků a suplementů.

Po letech hledání a marného zkoušení jsem došel k tomu,že naše tělo potřebuje namísto chemických vitamínů a minerálů především plnohodnotnou stravu. Tu je ale v dnešní uspěchané době prakticky nemožné na talíři každodenně mít.

Nakonec jsem tuto plnohodnotnou stravu našel v zelených potravinách a od té doby co je užívám, tak netrpím žádným nedostatkem. Cítím se skvěle, jsem plný energie, zdravý, zmizely únavy, mé tělo se rychle regeneruje a lupénka se také o hodně zlepšila.

Pokud hledáte cestu ke zdraví a vitánímu životu, tak jako já v minulosti, a nevíte si rady, rád se s vámi setkám a předám své bohaté zkušenosti z oboru zdraví a fitness.

Svou Zdravou hodinku si můžete domluvit v naší recepci nebo na telefonním čísle 777 11 11 55.

Těším se na setkání s vámi!
Petr Mikuš