Gellak / lak

Nohy nás nosí celý život, proto bychom jim měli věnovat péči, kterou si zaslouží. Pěstěný vzhled rukou, ale i nohou je vizitkou každé ženy. Stejně jako zdobíme nehty na rukou, především v létě toužíme po krásném laku na nehty i na nohou.

Gellak

Líbí se Vám gelové nehty, ale hledáte snazší a časově méně náročnou proceduru se stejným efektem? Pak je pro Vás nejvhodnější GELLAK.

Jaké jsou jeho výhody? Rychlá aplikace, je téměř ihned suchý po nanesení, vydrží cca 3 týdny, je vysoce odolný vůči poškrábání, vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy a je vhodný pro Vaše nehty na rukou i nohou.

Ve Studiu Andrasa používáme gellaky nejvyšší kvality značky ENII – NAILS, určené pro profesionální použití.

Už jste se rozhodli a nevíte, co Vás čeká?

     1.    Vaše nehty jsou po pedikúře připravené na zkrášlení

     2.    Nehty se lehce zmatní pilníkem a připraví tak na nanesení laku

     3.    V jedné vrstvě je aplikován podlak

     4.    – 9. Po vytvrzení v UV lampě jsou naneseny 2 vrstvy barevného gellaku, vytvrzeny a vše je zakončeno aplikací nadlaku 

 

Lak

Málo času a potřebujete mít krásně nalakované nehty na nohou?

V našem Studiu se o Vás naše pedikérka postará k Vaší spokojenosti.

Během 15 minut po pedikúře Vám nanese 2 vrstvy barevného laku a nadlak. Po nanesení poslední vrstvy se aplikuje sušič laku, který urychlí sušení a cca po 5-10min. se můžete vrátit ke svým běžným činnostem. Nadlak i sušič laku jsou nejvyšší kvality – značky ENII – NAILS, určené pro profesionální použití.

Máte svůj oblíbený lak již na rukou a rádi byste jej měli i na nohou? Přineste jej k nám do Studia, naše pedikérka Vám jistě vyjde vstříc.

Nyní jsou již Vaše nohy opět krásné a připravené vklouznout do letních střevíčků.