Hot stones

Jedná se o jednu z nejlepších a nejpříjemnějších terapii, při které dochází k celkové relaxaci a regeneraci organismu.

Masáž se provádí za pomoci horkých lávových kamenů, speciálních hmatů a aroma olejů, souhra těchto vjemů navozuje celkovou relaxaci těla i mysli, a zanechává u klientů nezapomenutelný zážitek z doteků, tepla a vůně.

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu, které výborně drží teplo. Kameny používané k masáži se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 40 – 55 stupňů Celsia, a k masáži jsou používány různé velikosti a tvary kamenů.

Teplo kamenů působí přes energetická centra – čakry na energetické cesty – meridiány které vedou ke všem vnitřním orgánům v našem těle. Při zvýšené únavě, nebo zdravotních potížích, bývají meridiány zablokované, a energie tak nemůže proudit, klient se cítí unavený, rozčílený, nemocný.

Horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů, a znova obnovit tok energie v těle. Klient se po obnovení toku energie uvolní, uklidní a z těla odejdou toxiny a stres. Tělo začne celkově regenerovat. Masáž díky horkým kamenům uvolňuje svaly v křeči, ulevuje od bolesti a ztuhlosti tkání, působí blahodárně na krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém, teplo zrychluje metabolismus.

Masáž se neprovádí při nachlazení, vysokém krevním tlaku, epilepsii a těhotenství.

Hot stones