Medová masáž zad

Masáž zad

Medová masáž zad je jedna z prověřených možností lidového léčitelství, jak pomoci tělu zbavit se toxinů a jedů, které se v našem těle usazují. Detoxikační masáží pomůžeme našemu organismu znovu nastartovat přirozenou schopnost regenerovat.

Masáž kloubů

Medová masáž se také velice dobře osvědčila při potížích se zablokovanými, ztuhlými a bolavými klouby ( ramena, lokty, kolena). Při masáži využíváme efektu uvolnění vazů a svalů, dostatečné prokrvení umožňuje odplavení nežádoucích látek.

Anticelulitická medová masáž

Masáž je určena pro přední a zadní část stehen, tato masáž má spíše kosmetický efekt. Masáž nám zajistí příjemný pocit lehčích a štíhlejších nohou. Součástí všech Medových masáží je vždy na závěr Medový zábal. Med se řadí mezi čisté přírodní produkty, které se využívají po staletí v lidovém léčitelství pro své vše léčivé účinky. Med zvyšuje přirozenou odolnost organizmu.

Medová masáž je vhodná téměř u všech tělesných potíží, avšak i přesto se masáž neprovádí při nádorovém onemocnění, při alergii na med a včelí produkty.

 

Medová masáž