Masáže pro firmy

Vážení zaměstnavatelé, personalisté a majitelé menších či větších firem,

dopřejte Vašim zaměstnancům masáž zad a šíje přímo na jejich pracovišti, naši maséři mohou přijet do Vaší společnosti, veškeré vybavení včetně masážních stolů dovezeme, a k provádění masáží není potřeba velký prostor, masáž lze provádět prakticky kdekoliv, bezprostředně po masáži se zaměstnanec může opět naplno věnovat svým úkolům.

Sedavé zaměstnání, dlouhé jízdy autem a současný zrychlený trend života, umožňuje jen velmi málo času pro relaxaci a regeneraci organismu, která je pro naše tělo nezbytná. Masáží od nás, dopřejete svým zaměstnancům regeneraci těla i mysli, současně masáž uleví přetíženému pohybovému aparátu a tím se zvýší pracovní nasazení Vašich zaměstnanců.

Využitím našich služeb, získáte možnost splnit povinný podíl zaměstnávání zdravotně postižených osob a splnit tak zákonnou povinnost, snížit tím odvody Vaší společnosti do státního rozpočtu.

Naším cílem je pomoci spoluobčanům se zrakovým handicapem nalézt uplatnění na trhu práce a realizovat se ve svém profesním životě. Chceme odhalit nesporné schopnosti a kvality zrakově postižených v oblasti masáží.

V případě zájmu o masáže v zázemí Vaší společnost nás neváhejte kontaktovat na telefonu 777 10 20 32.