Věrnostní program


V pátek 18.3.2016 naše Studio oslavilo své 3. narozeniny. Jako poděkování jsme pro naše klienty rozšířili nabídku prodeje o nové produkty - sypané bio čaje, japonský Matcha Tea a svíčky a vosky Yankee Candle a navíc nabízíme nový Věrnostní program. Sbírejte razítka (body) za své masáže a získejte jako dárek slevu 500,- Kč na nákup masáže nebo jakýchkoli výrobků z doplňkového prodeje - masážní a sprchové oleje, čaje, svíčky, zelené potraviny, ... Výběr je jen na vás.

Jak sbírat razítka?

Věrnostní kartičku si vyžádejte na recepci. Za každou masáž získáte 1 - 3 razítka (body) podle délky (nezlevněných) masáží. Do 35 minut (včetně) - 1 razítko, do 50 minut (včetně) - 2 razítka a nad 50 minut - 3 razítka. Program nelze kombinost s ostatními výhodnými slevami.

Jak vybrat odměnu?

Po nasbírání 14 razítek (bodů) si ihned (nebo nejpozději do 30 dnů) vyberte svou odměnu v hodnotě 500,- Kč. Odměnu je třeba vybrat celou najednou, nelze proplatit (ani částečně) a nelze převádět. Vybírat můžete ze všech služeb a zboží, které naše Studio nabízí - dárkové poukazy, masáže, doplňkový prodej - biokosmetika Saloos, Zelené potraviny Green Way, japonský zelený čaj Matcha, sypané bio čaje, svíčky a vonné vosky Yankee Candle.

Kdy začínáme?


Nový věrnostní program platí od 1.4.2016, masáže si můžete vybírat již nyní.

Těšíme se na vás.